Podeli ovu vest

Izdvajamo za Vas / Osnovne škole

Lana Miletić dobila prvu nagradu na 19. međunarodnoj izložbi dečjih radova u Japanu!

Lana Miletić dobila prvu nagradu na 19. međunarodnoj izložbi dečjih radova u Japanu!

Lana Miletić, učenica Osnovne škole „Miroslav Antić“ osvojila je prvu nagradu na 19. međunarodnoj izložbi dečjih radova u Kangavi u Japanu. Njen rad je izabran u konkurenciji 24.572 rada iz 87 zemalja širom sveta i biće izložen u čuvenom Kangava zdanju u Jokohami, zajedno sa ostalim radovima koji su ušli u uži izbor, od 7. jula do 20. avgusta 2017. godine. Nakon toga izložba će biti prikazivana u četrnaest galerija u provinciji Kangava sve do marta meseca naredne godine.

Pročitajte još…6 zanimljivih aktivnosti za mališane

Svečana ceremonija proglašenja pobednika je 9. jula, posle koje će Lana dobiti sertifikat.

Ukoliko vam se svideo ovaj tekst, registrujte se i razmenite svoja iskustva sa ostalim članovima!

Podeli ovu vest

Ostavi odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Mozete koristiti ove HTML tagove i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Izgubljena šifra

Registruj se